Magazin

Derya Şansal 4 ayda nasıl 20 kilo verdi!

Oyuncu Derya Şansal, sevgilisi Sarp Levendoğlu ile birlikte tatilde giden 20 kilonun keyfini çıkarıyor..

Birçok kişi gibi Derya Şansal da koronavirüs nedeniyle karantinada olduğu dönemde bayağı kilo almış, bu durumu takipçilerinden gizlemeye çalışmışsa da yaptığı fotoğraf paylaşımlarında bu gözden kaçmıyordu.

Tatilde denizin keyfini çıkarmak için Derya Şansal sıcak havaların da etkisiyle 4 ay gibi kısa bir sürede tam 20 kilo vererek, istediği kiloya ulaştı. Kilo verme sürecini instagramda boydan pozlar vererek paylaşan ünlü oyuncu, şimdilerde sevgilisi ile birlikte tatilin keyfini çıkarıyor.

DİYETİSYEN ŞEYDA COŞKUN’UN TAVSİYELERİ

İlk başta spor yapmaya başlayan derya şansal, diyet programları ile beslenmesine dikkat etti. Diyetisyen Şeyda Coşkun’un da desteği ve tavsiyeleri ile kilolarından hızlı bir şekilde kurtuldu. Fazla yemek yemeyerek, spor yaparak kilo veren ünlü oyuncunun kiloları tamamen doğal bir şekilde gitti.

Düşman çatlatırcasına giden kilolarını instagramda paylaşan Derya Şansal’ın şimdiki kilosu 57 oldu. Kısmet diğer kilo vermek isteyenlerin başına artık.. Sağlık bakanlığı onaylı zayıflama ilaçları başlıklı haberimizi de okumak isteyebilirsiniz.

DERYA ŞENSOY NASIL ZAYIFLADI

ZEYNEP KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu