Magazin

Özge Gürel’in sevgilisi Can Yaman değil, başka bir oyuncu..

Bay Yanlış'ın Özge Gürel'i gerçekte kimin sevgilisi? Can Yaman mı? Elbette hayır. İşte haberin detayları..

Bay yanlış dizisinin başrol oyuncuları Özge Gürel ile Can Yaman, özellikle instagramda paylaşılan videolarla bir birlerine çok yakıştırılıyor. Birçok kişi özge gürel ile can yaman’ın sevgili olduğunu düşünüyor olsa da aslında ikili gerçekte sevgili değil, sadece arkadaşlar.

DAHA ÖNCE BİRLİKTE ÇALIŞMIŞLARDI

Bay Yanlış dizisi oyuncuları
Bay Yanlış

Daha önce de Dolunay dizisinde birlikte rol paylaşan oyuncuların sevgilileri gerçek hayatta farklı isimlerdir. Can Yaman‘ın özel hayatı bir çalkantılı olsa da Özge Gürel’in sevgilisinin kim olduğunu biliyoruz.

CAN YAMAN & DEMET ÖZDEMİR BİRLİKTEYDİ

bay yanlış ilk bölüm resimleri
bay yanlış 1. bölüm

Can Yaman, bir aralar şimdilerde Doğduğun ev kaderindir dizisinde rol alan Demet Özdemir ile anılmış olsa da sonraları bir ilişkilerinin olmadığı ortaya çıkmıştı.

Özge Gürel sevgilisi Serkan Çayoğlu resimleri
Özge Gürel sevgilisi Serkan Çayoğlu resimleri

Özge Gürel’in sevgilisi ise bir başka yakışıklı oyuncu olan Serkan Çayoğlu’dur. İkili daha önce kiraz mevsimi adındaki dizide birlikte rol almış, sonrasında aşk yaşamışlardı.  Sonraları magazincilerin kendilerine neden birlikte projelerde rol almıyorsun sorusu üzerine ise birlikte çalışmak istemiyoruz cevabını vermişlerdi.

Serkan Çayoğlu Kimdir?

Serkan Çayoğlu & Özge Gürel resimleri
Serkan Çayoğlu & Özge Gürel resimleri

Ünlü oyuncu 31 Ekim 1987 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Manken ve oyunculuğun yanı sıra çeşitli dergi ve basılı medya için modellik yapmaktadır. Eğitimini Almanya’daki bir üniversite olan Erlangen Üniversitesi Ekonomi bölümünü bitirerek tamamladı.

YAKUP KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu