Gündem

Bir başka kadın cinayeti: Pınar Gültekin (27), Yer: Muğla

Muğla'da üniversitesi öğrencisi olan Pınar Gültekin, eski sevgilisi tarafından işkence edilerek öldürüldük sonra yakılarak, üzeri betonla kapatılıp ormana atıldı.

Muğla’da üniversite öğrencisi olan Pınar Gültekin’in ailesi ve arkadaşları 5 gündür kendisinden haber alamadıklarını söyleyerek karakola şikayet etti. Yapılan araştırmalar sonucu sevgilisi tarafından öldürüldüğü anlaşılan Pınar Gültekin’in cansız bedenine 5 gün sonra ulaşılabildi.

Sevgilisi C.M.A. tarafından önce işkence edilip, sonrasında yakılarak varilin içine konulan ve üzerini de betonla kapatıp ormanlık alana atan şahıs, yaptıklarını polise anlatınca, genç kadın bulundu.

Otopsisi yapılmak için bedeninden örnekler alınan Pınar Gültekin, incelenmek ve otopsisi yapılmak üzere Muğla Adli Tıp kurumuna götürüldü.

Pınar gültekin, kadın cinayeti
Pınar gültekin, kadın cinayeti

İddia edildiğine göre; Pınar Gültekin, eski sevgilisinden ayrıldıktan sonra, bunu kaldıramayarak onu önce tehdit etmiş, sonra da soğuk kanlılıkla öldürerek, betonla üzerini kapatmış.

YAKUP KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu