Magazin

Filiz AKIN ile oğlu İlker İNANOĞLU sonunda kavuştular

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Filiz Akın ile yakışıklı oyuncu İlker İnanoğlu Bodrum'da görüştü.

Türk sinemasının usta isimlerinden Filiz Akın (gerçek adı Suna Akın) ile 1974 yılında evlendiği Türker İnanoğlu’ndan olan oğlu İlker İnanoğlu koronavirüs nedeniyle uzun bir süre görüşemediler. Bugün instagram hesabından Filiz Akın yaptığı bir paylaşımla “Ana-oğul buluşması” başlığını kullandı.

Havaların ısınmasıyla birlikte Bodrum’a yerleşen Filiz Akın, oğluyla hem kendi sağlığı hem de çocuğunun sağlığı için görüşmüyordur. Videoda oğluna olan hasreti vücut dilinden anlaşılan usta oyuncu ne yapacağını şaşırdı.

Arka sokaklar dizisinde Engin karakterini canlandıran İlker İnanoğlu ise annesiyle aylar sonra görüştüğü için mutlu olduğunu açıkladı.Bir birlerine uzun süre sarılan ikilinin bu anlarını kameraya kimin çektiği bilinmese de Filiz Akın’ın instagram hesabından paylaşım yapıldı.

İlker İnanoğlu ile Filiz Akın’un buluşma anı!

ZEYNEP KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu