Gündem

Ekrem İmamoğlu siyasete girerken en son eşini ikna etmiş!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, özel hayatı ve siyasi kariyeri ile alakalı soruları Armağan Çağlayan'a yanıtladı. İşte detaylar..

İstanbul seçimleri öncesinde tüm ailesini bir araya getirip, onların fikirlerini alan Ekrem İmamoğlu eşi ve çocuklarıyla ayrıca toplantı yaptıklarını ve onların da onayını aldıktan sonra Büyükşehir belediyesi seçimlerine katıldığını söyledi.

Her zaman örgütlü siyaset yapısına inandığını söyleyen Ekrem İmamoğlu, ailesi ile toplantı yaptığı zaman herkese “siyasete girmeyi düşünen var mı” diye sorduktan sonra kimse girmeyeceğini belirtmiş. Sonrasında ise “eğer bana destek verecekseniz bundan sonra da kimse girmeyecektir” diyerek onlardan tam destek aldığını söyledi.

OĞLUM SEMİH İKNA ETTİ

Dar dairede, eşi ve çocukları Semih ile Selim’i karşısına alarak tüm detaylarıyla konuyu konuştuklarını, son ana kadar eşinin aday olmasını istemediğini ancak oturup konuştuklarında, biraz da oğlu Semih’in de fikirleriyle ikna olarak aday olmasına rıza gösterdiğini söyledi.

YAKUP KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu