Magazin

Şeyma Subaşı’nın yeni sevgilisi Mehmet Germiyanlıgil kimdir?

Mehmet Germiyanlıgil kimdir? Şeyma Subaşı'nın yeni sevgilisi hakkında merak edilenler

Son günlerde adı Şeyma Subaşı ile anılan Mehmet Germiyanlıgil kimdir? Bu haberimizde mehmet germiyanlıgil kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor gibi soruların cevaplarını bulabileceksiniz.

MEHMET GERMİYANLIGİL KİMDİR?

Şeyma Subaşı, Acun ILICALI’dan ayrıldıktan sonra önce İtalya biri ile aşk yaşamış sonrasında ise ayrılarak Mehmet Germiyanlıgil ile aşk yaşamaya başladığını duyurdu.

Mehmet Germiyanlıgil ise bir zamanlar Derin Mermerci ile birlikte olmuştu. Eşi Elif Germiyanlıgil ile Derin Mermerci nedeniyle boşandığı iddia edilmişti. Sonraları Tunus’un en güzel mankenlerinden Ben Khalifa ile de anılmaya başlandı. Şimdilerde ise Şeyma Subaşı’nın instagramda yaptığı paylaşım sonucu aşk yaşadığı ortaya çıktı.

mehmet germiyanligil kimdir
mehmet germiyanligil kimdir

1972 yılında dünyaya gelen Mehmet Germiyanlıgil, 1992 yılında İngiltere’de bulunan Bentley Üniv.’den mezun oldu. Kimi zaman Amerika’da kimi zaman Türkiye’de yaşayan Germiyanlıgil ile Şeyma Subaşı sevgili oldular.

ZEYNEP KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu