Magazin

Çatlak Şanzel kimdir? Kiminle evli? Eşinin adı nedir?

Çatlak Şanzel olarak da bilinen eğlence sektörünün ünlü isimlerinden Şanzel Çetin hakkında bilinmeyenler..

Çatlak şanzel lakabıyla bilinen Şanzel Çetin’in adı aslında Fransa’da bulunan Şanzelide’den gelmektedir. Annesi ve babası, o dönem dönemlik işçi olarak gittiği Fransa’da, annesinin erken doğum yapması sonucu Fransa’da dünyaya gelen çatlak şanzel, şimdilerde Ankara’da eğlence sektöründe çalışmaktadır.

FRANSA’DA DOĞDU

Doğum tarihi: 1982’dir. 1995 yılında doktor öldürdüğü için hapishaneye giren ve 7 yıl kaldıktan sonra af yasasıyla dışarı çıkan çatlak şanzel şimdilerde Ankara’da çalışıyor. Hapishanede olduğu sürede hiç tanımadığı bir adamla evlenen çatlak şanzel kendisine “neden boşanmıyorsunuz” diye sorulduğunda “adamı bulamıyorum” diyor.

KOCASIYLA BOŞANAMIYOR

Çatlak Şanzel’in kocasının adı bilinmiyor. Kendisi de evlendiği adama “ABİ” diyerek geçiştiriyor. Boşanmama nedeni olarak adama ulaşamadığını söyleyen Şanzel, düğünde formalite icabı da olsa takılar takıldığını ve kocasından izin alarak bütün altınları bozdurarak yediğini söyledi.

YAKUP KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu