Magazin

Ayşe Barım kimdir? Kaç yaşında, nereli? Kısa Biyografisi

Sanatçıların menajeri olarak bilinen Ayşe Barım Kimdir? Kısa biyografisini okumak isteyenler için paylaşıyoruz

Ayşe Barım kimdir? Ekrem İmamoğlu’na destekleri gündeme gelen Ayşe Barım kaç yaşında, nereli, evli midir gibi soruları merak edenler için bu haberimizde kısa bir biyografi yayınlayacağız.

İstanbul’da seçimlerin iptal edilmesinin üzerine birçok sanatçı dostunu arayarak Ekrem imamoğlu için destek istediği iddia edilen Ayşe Barım hakkında internetten bilgi bulmak pek kolay olmadı. Hakkında İmamoğlu’na verdiği destekler ile ilgili haberler dışında çok az bilgi bulunuyor. Mesela 1969 yılında doğduğunu öğrendik. Fakat doğum yeri hakkında hiç birşey bulamadık.

Sanatçıların, oyuncuların menejeri olarak bilinen Ayşe Barım şimdilerde ID İletişim’in sahibi olarak anılıyor. Boğaziçi Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü okuduktan sonra İngiltere’ye giderek 2 yıl boyunca dil eğitim aldı. Aynı zamanda iletişim üzerine de bölüm okuyan Ayşe Barım sonrasında Türkiye’ye dönerek birçok önemli televizyon kanalında çalıştı. Görevlerinden bazıları şu şekilde:

  • Promosyon Direktörlüğü (ATV, Kanal D, Hürriyet…)
  • Akmerkez Reklam & Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  • Klan-Euro RSCG Müşteri İlişkileri Direktörlüğü
  • 1 Numara Hearst’te Genel müdür Yardımcılığı
  • Doğan Music Company’de Genel müdürlük

2002 yılından bu yana 18 yılı aşkın bir süredir ID İletişim şirketinin başında olan Ayşe Barım, şarkıcı, sinema oyuncusu, tiyatro oyuncusu ve birçok kişinin menajerliğini yapmaktadır.

Aslı Enver, Bergüzar Korel, Bülent İnal, Birkan Sokullu, Ceyda Düvenci, Demet Özdemir gibi onlarca sanatçı, Ayşe Barım’dan destek almaktadır. Son olarak 25 Temmuz 2020’de Ceyda Düvenci, Instagram hesabından “Sağlıkla, mutlulukla onlarca yıllarımız olsun beraber, seni çok seviyorum” ile biten bir mesaj yayınlandı Ayşe Barım’ı da etiketleyerek.

Ceyda Düvenci'den Ayşe Barım'a övgü dolu sözler
Ceyda Düvenci’den Ayşe Barım’a övgü dolu sözler

Ne çok şey var söylemek istediğim, satırlarım ya da kelimelerim yetmez… 20 yıl… her yıl beraber bir yılı, bir yaşı geride bırakarak ömür yaşıyoruz, anılar biriktiriyoruz, kocaman bir aile oluyoruz beraber. Kalp kalbe, sırt sırta, elele, omuz omuza, kafa kafaya… hayatın bana hediye ettiği dostum, ablam, kardeşim, desteğim, yol arkadaşım… her tür huyumuzla birbirimizi koşulsuz sevip, destek olup geliştiğimiz, dönüştüğümüz, kahkahalarla güldüğümüz, ağladığımız, dertleştiğimiz, kutladığımız, tartıştığımız, başardığımız her ana her anıya bin şükür ????? iyi ki doğdun ayşem… sağlıkla, mutlulukla onlarca yıllarımız olsun beraber… seni çok çok çok seviyorum… ❤️????? @aysebarim

ZEYNEP KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu