Gündem

Ceyda Düvenci’den menajeri Ayşe Barım’a ‘seni çok seviyorum’

Ayşe Barım'ın 51. yaş gününü ilk kutlayanlardan biri de Ceyda Düvenci oldu

Ceyda Düvenci, bu sabah instagram hesabından menajeri Ayşe Barım ile alakalı doğum günü nedenyile uzun bir mesaj paylaştı. Birlikte çektirdikleri bir fotoğraf karesinin altına ‘seni çok çok çok seviyorum’ diyerek ID iletişim’in sahibi Ayşe Barım’ı etiketledi.

20 yıldır birlikte çalıştıkları iş arkadaşı, menajeri Ayşe Barım’ı anlatırken “çok fazla şey var söylemek istediğim” diyen Ceyda Düvenci ayrıca ‘hayatın bana hediye ettiği dostum, ablam, kardeşim, desteğim, yol arkadaşım” sıfatlarını kullanarak, kendisindeki yerinin ne kadar önemli olduğunu vurguladı.

Ayşe Barım 25 Temmuz 1969 yılında dünyaya geldi. Şimdilerde 51 yaşında olan menajer Ayşe hanım’a hitaben destek olduğu için, yanında olduğu için çok teşekkür eden Ceyda Düvenci’nin paylaşımına binlerce beğeni ve yorum geldi.

Ceyda Düvenci'den Ayşe Barım'a doğum günü kutlaması
Ceyda Düvenci’den Ayşe Barım’a doğum günü kutlaması

ZEYNEP KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu