Gündem

Ece Üner kendisini tehdit eden adama meydan okudu: Burdayım!

Show TV Ana haber sunucusu Ece Üner bir twitter kullanıcısı tarafından ölümle tehdit edildi.

Geçtiğimiz günlerde öldürülen Pınar Gültekin’in ardından dayanamayarak “Cehennemin dibindeyim. Sesimizi duyun, sıra ben de olabilir” diyerek yaşananlara tepki gösterdi. Bir twitter kullanıcısı ise Ece Üner’i tehdit ederek “gömmeye saçının kılını bırakmam” ifadelerini kullandı.

“YETER ARTIK DUYUN SESİMİZİ”

Daha önce de bu tarz tepkileriyle dikkat çeken Ece Üner, Pınar Gültekin’in korkunç bir şekilde öldürülmesi ile alakalı “Cehennemin dibindeyim. Pınar Gültekin öldü. Katiller bir birlerine görünmez zincirlerle bağlılar. Sıra bende olabilir. Yeter artık. Duyun sesimizi” ifadelerini haber sunduğu esnada kullandı.

“GÖMMEYE SAÇININ KILINI BIRAKMAM”

Bu sözlerin üzerine Fikret adındaki bir twitter kullanıcısı Ece Üner’e tehdit dolu mesajlar yazarak “:))) Nehir Emniyete mi şikayet ettin? Vah vah vah.. La ben Ece Üner’i yakalasam, çiy çiy etini yerim… Gömmeye saçının kılını bırakmam… Vuuuuu” ifadelerini kullandı.

Ece Üner'e "gömmeye saçının kılını bırakmam" diyen twitter kullanıcısı
Ece Üner’e “gömmeye saçının kılını bırakmam” diyen twitter kullanıcısı

“HADİ BAKALIM GEL BURADAYIM”

Bu tehdit mesajlarından sonra Ece Üner, sosyal medya hesabından “Hadi bakalım gel buradayım!” diyerek kendisini tehdit eden adama meydan okudu ve konuyla alakalı emniyete şikayette bulundu.

YAKUP KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu