Sosyal

Spider Man 3 filmi vizyon tarihi 2021 olarak değişti!

Örümcek adam 3 filmini bekleyen birçok kişiyi üzecek bir haber geldi. Spider Man 3 filminin vizyon tarihi 1 yıl daha ertelendi.. İşte detaylar.

Örümcek Adam serisinin 1. ve 2. filmlerini izleyenler uzun bir zamandır Örümcek Adam 3 filmini bekliyorlardı. Koronavirüs nedeniyle birçok film şirketi filmlerin vizyon tarihlerini ertelediklerini belirtmişlerdi. Son olarak Sony Film’den bir haber geldi ve MARVEL’in bir başka kahramanı Örümcek Adam’ın son filminin 2021’de çıkacağı belirtildi.

ÖRÜMCEK ADAM 3’ÜN VİZYON TARİHİ

Koronavirüs pandemisi nedeniyle dünya genelinde hayat durma noktasına gelirken, film şirketleri de bundan nasibini aldı. Sinema salonlarının da covid-19 nedeniyle kapalı olması birçok filmin de gösterime girme tarihini değiştirdi.

Warner Bros., Disney, Paramount Pictures gibi dev film şirketlerinden sonra Sony Pictures de filmlerin gösterim tarihlerini değiştirdiğini açıkladı. Bu habere göre en çok beklenen film Spider Man 3 ile alakalı da açıklama yapan şirket normalde Kasım ayında yayınlanacak olan filmi Aralık 2021’e alarak, 1 aylık erteledi.

VİZYON TARİHİ 2 DEFA DEĞİŞTİ

Spider Man 3’ün vizyon tarihi daha önce de birkaç defa değişmişti. normal şartlar altında, virüs olmasaydı ve çekimler sorunsuz bir şekilde devam etseydi 16 Temmuz 2021’de gösterime girecekti. Fakat salgının büyümesi ve kontrol edilemiyor olması nedeniyle 5 Kasım 2021’e ertelenmek zorunda kaldı. Şimdi ise Sony yeni bir karar alarak filmin yeni gösterim tarihinin 17 Aralık 2021 olduğunu açıkladı.

İBRAHİM KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu