Magazin

Sinan Akçıl ile eski eşi Burcu Kıratlı yeniden evleniyor

Burcu Kıratlı, 2. defa Sinan Akçıl'ın evlenme teklifine 'EVET' dedi.

Sinan Akçıl ile Burcu kıratlı 2019 yılının Eylül ayında anlaşamadıklarından dolayı boşanma kararı almış ve tek celsede boşanmışlardı. Boşanır boşanmaz pişman olan ikili tekrardan bir araya gelerek birlikte yaşamaya başladılar.

Burcu Kıratlı’nın doğum günü nedeniyle sevgilisi Sinan Akçıl, kendisine tek taş yüzük alarak yeniden evlenme teklifi yaptı. (Umarız bu defa bir ömür boyu birlikte mutlu olurlar)

ŞAŞKINLIĞINI GİZLEYEMEDİ

Burcu Kıratlı, sevgilisi AKÇIL’ın kendisine yaptığı bu sürpriz karşısında ne diyeceğini bilemedi, mutluluğu ise yüzünden net bir şekilde okunuyordu. Sonradan edindiğimiz bilgilere göre Kıratlı, Akçıl’ın 2. defa evlenme teklifini kabul etti.

BOŞANDIKTAN SONRAKİ HAFTA BARIŞTILAR

Artık aralarında ne oldu ne bitti biz bilemeyiz ancak evlendikten sonra anlaşamayan çift boşanma kararı aldılar. Herkes saygı duydu. Fakat beklenmedik bir şekilde boşandıkları hafta henüz bitmeden yeniden bir araya gelerek birlikte olmaya başlayan çiftin ilk düğünleri Hollanda’da olmuştu. İkinci düğün ile alakalı yer ve tarih henüz bilinmiyor. Şimdiden mutluluklar dileriz.

ZEYNEP KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu