Gündem

Hayal Köseoğlu kadına şiddete tepki göstermek için ağırlık kaldırdı

Son günlerde artan kadına şiddete hayır meydan okuma görev yapma etkinliğine Hayal Köseoğlu'da katılarak arkadaşlarını bu etkinliğe destek vermeye davet etti.

Mucize Doktor dizisi oyuncularından Hayal Köseoğlu, son birkaç gündür Instagram üzerine başlayan kadına şiddete hayır meydan okuma görevine destek vererek bir video paylaştı.

Yaptığı paylaşımda ağırlık kaldıran Hayal Köseoğlu  instagram başta olmak üzere birçok sosyal mecraada “Kadınlar, kadınları destekliyor” etiketi ile yapılan paylaşımlara destek vererek bir paylaşımda bulundu.

“SİZİN HADDİNİZE DEĞİL!”

Siyah beyaz efektle yapılan bu paylaşımlara çoğunluğu kadın olmak üzere birçok ünlü destek verdi. Videoda iki eliyle ağırlık kaldıran Hayal Köseoğlu “Benim olduğum kadını kutucuklara sokmak sizin haddinize değil. Ben kadınım, gücün ta kendisiyim” yazarak Merve Bulut, Özge Özder, Bihter Dinçel, Deniz Bankal, Özlem Köseoğlu, Sinem Ünsal gibi isimleri de etiketleyerek onları görev yapmaya davet etti.

SALİH YILDIZ / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Salih Yıldız

Daha önce Kaynak Haber'de yaptığım editörlük sürecinde edindiğim tecrübeleri şimdilerde Jodd Haber'de aktarmaya çalışıyorum. Daha fazla bilgi ve haber için twitter hesabımızı takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu