Magazin

Mucize Doktor dizisinden ayrılan Özge Özder müziğe yöneldi!

Sevilen Dizi Mucize Doktor’dan Ayrılan Güzel Oyuncu Yeni Bir Proje ile Sevenlerinin Kalbini Kazanmayı Başardı!

Mucize Doktor dizisi The Good Doctor dizisinden esinlenilen ve yayınlandığından bu yana izlenme rekorları kıran bir dizidir. Mucize Doktor dizisinin konusu ise bir köyde doğan ve babasından şiddet görerek büyüyen bir otizm savant sendromlu bireyin kendi yeteneklerini kullanarak (Ali Vefa) cerrah olma yönündeki çabasını ele alır.

Dizide hem Ali’nin hem de Ali’nin çevresindeki arkadaşları ve iyi olarak nitelendirebileceğimiz kişilerin önüne geçmeye çalışan ve onların iyiliğini istemeyen kişiler de yer almaktadır. Bunlardan bir tanesi de hastanenin ortaklarından olan Kıvılcım Hanımdır. Aynı zamanda Mucize Doktor dizisin Ali Vefa’nın yakın çevresindeki ilk önce arkadaşı olan birisi ile ilişki yaşamaya da başlamasını konu edinmiştir.

Özge Özder (Mucize Doktor dizisinin Kıvılcım’ı) koronavirüs sürecinden dolayı setlere geri dönmeyi sabırsızlıkla beklediğini açıkladıktan hemen sonra yine Özge Özder’in diziden ayrıldığı haberinin yayılması herkeste şok etkisi yarattı. En şaşkınlık verici durum ise Özge Özder’in de tıpkı dizinin sıkı takipçileri gibi bu durumu magazin haberlerinden öğrenmesi oldu.

EŞİYLE BİRLİKTE DÜET YAPTILAR

Diziden deyim yerinde ise kovulan Özge Özder bu olayların ardından hemen yeni yeni üretimlere başladı. Bunların başında da elbette eşinin desteği ile (Sinan Güleryüz) birlikte bir düet yayınlamaları oldu. Birlikte düet yapan ikilinin sevenleri bu paylaşımı çok sevdi ve bunu belli ettiler. Özge Ö. de bu yolda ilerleyebilecek gibi görünüyor.

ZEYNEP KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu