Sağlık

Argivit şurup boy uzatır mı? Argivit kullananlar

Argivit şurup kullanıcı yorumları, argivit eczane fiyatı ne kadar? Merak edilen sorular & cevapları

Argivit şurup boy uzatır mı? Eczanelerde satılan argivit şurup ile alakalı son zamanlarda boy uzatıyor mu diye birçok anne çocuğu için soruyor, merak ediyor. Konuyla alakalı instagram yorumları araştırması yaptık. İnsanların ürün hakkında ne düşündüklerini araştırdık ve sizlerle de bu bilgilerimizi paylaşmak istiyoruz.

Argivit şurup nedir?

Argivit, bağışıklık sistemini geliştiren & destekleyen bir üründür. Sadece bağışıklığı değil, metabolizmanın da düzenli çalışmasını, kemiklerin gelişimini de sağlıyor.  Doğal olduğu belirtilen bu ürünün içerisinde alkol, gluten veya paraben bulunmuyor.

İçeriğinde birçok vitamin bulunuyor. Mineral bakımından da oldukça zengin olan argivit focus şurup içerisinde A vitamini, B1-B2-B3-B5-B6-B11-B12’nin yanı sıra C, D, E ve H vitaminleri de bulunuyor. Mineral bakımından da çinko, selenyum, krom, molibden, iyot ve manganez bulunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >> BOY UZATAN BİTKİSEL İLAÇLAR

Argivit focus şurup ne işe yarar?

  • İŞTAH ARTIRIMINA DESTEK
  • BOY UZAMASINA DESTEK
  • ÇOCUK GELİŞİMİNE DESTEK

Argivit boy uzatır mı?

Şimdi ana konumuza dönecek olursak vereceğimiz cevap EVET olacaktır. Birçok doktor çocuk gelişiminde argivit şurup & tablet kullanımını tavsiye etmektedir. Eczanelerden temin edebileceğiniz u gıda takviyesini kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ediyoruz. Bu ürün bir ilaç değildir ve Tarım & Orman Bakanlığı tarafından kayıt altına alınmıştır.

Argivit kullanıcı yorumları

Argivit focus şurup eczane satış fiyatı 40 liradan başlıyor. Satın alıp kullandığınız bu multivitamin şurubu başka annelere de tavsiye ederseniz sayfanın altındaki yorum alanından görüşlerinizi, yorumları & şikayetleri paylaşınız.

ZEYNEP KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu