Magazin

Ceyda Ateş 23 haftalık gebelik sürecinde hissettiklerini paylaştı

23 haftalık hamile olan Ceyda Ateş hissettiklerini karnımda sanki mısırlar patlıyor gibi diyerek açıkladı

Ceyda Ateş, uzun denilebilecek bir süredir eşiyle birlikte Amerika’da yaşamayı tercih etmişti. Pek fazla kamera karşısında görünmek istemeyen ünlü oyuncu yeni bir proje için Türkiye’ye gelmiş, burada yaşamaya başlamıştı.

Yeni yayınlanan dizisi de yayından koronavirüs nedeniyle kaldırılınca Türkiye’de kalmış ancak pek kamera karşısında olmak istememişti. Geçtiğimiz günlerde hamile olduğunu instagram üzerinden paylaşan ünlü oyuncu yeniden gündeme gelerek, birçok kişiden tebrik mesajları almıştı.

Zaman zaman takipçilerinden kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan Ceyda Ateş, hamilelik ile alakalı takipçilerine soru sormayı da ihmal etmiyor. Daha tecrübeli annelere soru soran Ateş karnımda mısırlar patlıyor diyerek bir soru sordu.

 “23. haftaya giriş yaptık… Karnımın içinde mısırlar patlıyor gibi. Minicik elleri ve ayakları ile varlığını belli ediyor. Siz bu süreçte neler hissettiniz?”

Bu soru üzerine binlerce yorum alan Ceyda Ateş, istediği cevabı almış mıdır bilemiyoruz ancak şimdiden heyecanlı olduğu bariz anlaşılıyor.

SALİH YILDIZ / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu