Magazin

Gökçe Akyıldız ile 3 yıllık eşi Mustafa Özyurt boşandı!

Kırgın çiçekler dizisi başrol oyuncusu Gökçe Akyıldız 3 yıl önce evlendiği kocasından ayrıldı.

Son olarak Kazara aşk dizisinin başrol oyuncusu olarak ekranlara çıkmak için çalışmalara başlayan Gökçe Akyıldız, 2017 yılında evlenmiş olduğu kocası Mustafa Özyurt ile yollarını ayırdı.

Tek celsede, anlaşmalı olarak boşanan çiftin ayrılma nedeni olarak da şiddetli geçimsizlik gösterildi. 2017 yılında evlenen Gökçe Akyıldız ile Mustafa Özyurt’un 1 çocukları var.

Anlaşmalı olarak boşandıkları için çocuklarının velayeti de annesinde kalacak. Daha önce kırgın çiçekler dizisi ile ekrana çıkmış ve izleyiciden tam not almış oyuncu şimdilerde Star TV’de yayınlanacak olan kazara aşk dizisi ile ekranlara çıkmaya hazırlanıyor.

GÖKÇE AKYILDIZ KİMDİR?

Gökçe Akyıldız, 30 Ekim 1992 yılında Sinop’un Ayancık ilçesinde dünyaya geldi. Fatih Harbiye, Kırgın çiçekler, büyümüş de küçülmüş, bir tutam baharat gibi projelerde rol almıştır. Mustafa Özyurt ile olan evliliklerinden Ömer adında bir oğlu olmuştur.

MURAT KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Murat Kaplan

Eskişehir'de 1996 yılında dünyaya gelen Murat Kaplan, birçok internet sitesinde haber editörü olarak çalıştıktan sonra şimdilerde siyaset ve ekonomi alanlarında Jodd.net'te yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu