Spor

Şanlıurfaspor’un yeni yönetim kadrosu da istifa etti

Halil Haktankaçmaz ve yönetim kadrosu istifa edeceklerini basın toplantısı ile açıkladılar

Şanlıurfaspor’un eski yönetiminde yer alan Nihat Çakır’ın istifa etmesiyle birlikte kulüp başkanlığı koltuğuna oturan Halil Haktankaçmaz ve arkadaşları da verilen sözler yerine getirilmedi diyerek istifa etti.

Yaptıkları basın toplantısıyla istifa gerekçelerini açıklayan Haktankaçmaz, Şanlıurfaspor’a verilen sözlerin hiç birinin tutulmadığı, bu şekilde kulübün yönetilemeyeceğini söyleyerek kendisi ve yönetim kadrosu istifa edeceklerini açıkladı.

Koronavirüs nedeniyle resmi bir işlemin yapılmadığı, istifalarının olmadığı ancak pandemi sonrasında istifa mektuplarının hazır olduğunu ve bunun Valiliğe verilerek istifanın yapılacağını belirtti.

ŞANLIURFASPOR’A DESTEK ÇIKILMADI!

İstifa etmelerindeki en büyük neden ise Şanlıurfa’nın spor kulübüne büyükşehir belediyesi ve siyasilerin sahip çıkmadığı, destek vermediğidir. Şanlıurfaspor’a verilen sözler, hakettiği değere ulaşması için yapılacak transflerde ekonomik desteğin sağlanmaması yöneticilerin de elini kolunu bağlamaktadır.

MURAT KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Murat Kaplan

Eskişehir'de 1996 yılında dünyaya gelen Murat Kaplan, birçok internet sitesinde haber editörü olarak çalıştıktan sonra şimdilerde siyaset ve ekonomi alanlarında Jodd.net'te yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu