Gündem

Bıçaklı saldırgan Muhammed Enes Uysal yakalandı!

Dadaş Aras'ı 5 farklı yerinden bıçaklayarak yaralayan sahte çakarlı muhammed enes uysal yakalandı

Geçtiğimiz gün Twitter’da #muhammedenesuysaltutuklansın etiketiyle birlikte bir anda Türkiye’nin gündemine oturan adam yaralama olayı emniyeti de harekete geçirdi.

Zengin bir iş adamının oğlu olan Muhammed Enes Uysal, lüks aracına kaçak olarak taktığı çakar ile trafikte sıkıştırdığı Dadaş Aras’ı 5 farklı yerinden bıçaklayarak hastanelik etti.

Olay sonrası kayıplara karışan Muhammed Enes Uysal, polisin araştırmaları sonucu yakalandı.

Cep telefonuyla canlı yayın yaparak, kendisini sıkıştıran, hakaretler eden ve küfür söyleyen Muhammed Enes Uysal’ın kayıt sonrası kendisini bıçaklayarak, araçta bulunan 30 bin lirayla birlikte ruhsatı alıp kayıplara karıştığı ifade edildi.

Polis önce babasının iş yerine sonrasında da evine giderek kaçak Muhammed Enes Uysal’ı aramaya başladı. Hakkında tutuklama kararı çıkarılan genç hakkında yurtdışına çıkma yasağı konularak kaçması engellendi.

Polis ekipleri daha önce de 6 farklı suçtan sabıkası olan Muhammed Enes Uysal’ın kullanmış olduğu 34 PML 55 plakalı aracı Avcılar’da bularak, kendisini yakaladı. Emniyete alınan genç yarın mahkemeye çıkacak.

ZEYNEP KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu