Gündem

Nihat Hatipoğlu’nun koronavirüs test sonuçları pozitif çıktı

İlahıyatçı ve televizyon programcısı Nihat Hatipoğlu, koronavirüse yakalandı

Ramazan aylarında yaptığı programlarla gündemde olan Nihat Hatipoğlu ile alakalı 2 gündür sosyal medyada koronavirüs testinin sonuçlarının pozitif çıktığı konuşuluyordu. Binlerce kişinin merak ettiği konuyla alakalı olarak hem hocanın yardımcısı hem de oğlu Osman Hatioğlu açıklama yaptı.

Asistanı konuyla alakalı olarak Nihat Hatipoğlu’nun takipçileriyle ciğerlerinden biraz sorun olduğunun, bunun üzerine yapılan koronavirüs testlerinin sonuçlarının negafit çıktığını ancak ilerleyen günlerde yeni testlerin yapılarak emin olunmak istediğini belirtti.

Oğlu da gelen sorular üzerine herkese ilgilerinden dolayı teşekkür ederek babasının henüz korona olmadığını ancak sağlık sorunlarının olduğunu söyledi. Bu nedenle yayınlanan haberlere pek itibar edilmemesi gerektiğini söyleyerek herkesten dua istedi.

TEST POZİTİF ÇIKTI DUA BEKLİYORUZ

Nihat Hatipoğlu’nun asistanı dün bir kere daha açıklama yaparak hocanın test sonuçlarının pozitif çıktığını ve herkesten dua beklediklerini söyledi. Şu anda evinde tedavi gören Nihat Hatipoğlu’nun son sağlık durumu ile alakalı detayları paylaşacağız.

OSMAN YILDIZ / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Osman Yıldız

Kitap okumayan insanlar her şeyi bildiklerini zannedip, bilmediklerinin bile farkında olmayan insanlardır. Okuyup, öğrenip sonrasında da yaşamaya çalışmak.. İşte hayatın anlamı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu