Magazin

Can Bonomo eşinin eski sevgilisi ile çıktığı tatil hakkında konuştu

Can Bonomo, eşi Öykü Karayel'in eski sevgilisi Bartu Küçükçağlayan ile çıktığı tatil hakkında ilk defa konuştu

Can Bonomo, eşinin eski sevgilisi ve eşi ile birlikte gittiği tatil hakkında ilk defa konuştu. Can bonomo ile şimdiki eşi Öykü Karayel ve Merve Özgüle ile Can Bonomo’nun eşinin eski sevgilisi Bartu Küçükçağlayan’ın birlikte tatil yapması sosyal medyada gündem olmuştu.

Günlerdir konuşuılan bu olay ile alakalı olarka Uçankuş muhabirinin sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı “Yapmayın. Sonra neden kadın cinayetleri oluyor” ifadelerini kullandı.  Uçankuş’un muhabirinin sorduğu “Sevgilinizin eski sevgilisi ile birlikte tatil yapmanız çok eleştirildi. Çok konuşuldu. Ne söyleyeceksiniz?” sorusu üzerine Bonomo şu ifadeleri kullandı:

BARTU SEVDİĞİM SAMİMİ ARKADAŞIM

“Bir şey söylemeye gerek yok. Bartu benim çok yakın ve samimi bir arkadaşım. Öykü de eşim ve en sevdiğim insan. 2020 yılındayız. Sonra kadına şiddet diye kadın cinayetleri diye ağlıyoruz, böyle şeyler yapıyorsunuz televizyonlarda diye. Yapmayalım o yüzden…”

ZEYNEP KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu