Sosyal

Sen çal kapımı dizisi bitiyor mu? Neden final yapıyor?

Başrollerinde Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in olduğu sen çal kapımı dizisi ile ilgili final yapacağı iddia edildi.

Başrol oyuncularının Hande Erçel ve Kerem Bürsin olduğu sen çal kapımı dizisi ile alakalı geçtiğimiz gün final yapacağı ile alakalı iddialar ortaya atıldı. Sosyal medyada çokça konuşulan bu konuyla alakalı insanlar sen çal kapımı bitiyor mu? neden final yapıyor? diye soruların cevaplarını aramaya başladılar.

Yazın sıcak günlerinde koronavirüsten bunalan insanların en büyük eğlencelerinden biri de dizi veya film seyretmekti. Güncel dizilerden sen çal kapımı, eğlenceli konusu ve oyuncu kadrosu ile beğenilmişti. Dizinin reklamını yapmak için büyük çabalar sarfedilmiş, Hande Erçel ile Kerem Bürsin’in öpüşme sahnesi ise sosyal medyada en çok konuşulan konulardan olmuştu.

SEN ÇAL KAPIMI OYUNCULARI

Fakat ne oldu ne bitti anlamadık. Şu sıralar FOX’un en beğenilen dizilerinden olan sen çal kapımı dizisi final yapacak diye konuşuluyor. Gerekçesi ne olabilir diye araştırdık ve maalesef birçok dizinin final yapmasına neden olan reyting sonuçları olduğunu gördük.  Henüz ortada kesin bilgi olmasa da sosyal medyada sen çal kapımı final yapacak iddialarının bu nedenle olacağını düşünüyoruz.

Zaten çarşamba günleri ekrana gelen dizinin cumartesi gününe kaydırılması da reytinglerdeki düşüşten dolayıdır. TV sahipleri kendi çarklarının dönmesi ile ilgilendiğinden dolayı projelerde kimlerin oynadığı yahut daha önce ne kadar emek verdiği pek umurlarında olmuyor.

Kerem Bürsin ile Demet Özdemir Sevgili mi? Herkes Bunu Merak Ediyor

Umarız sen çal kapımı dizisi erken final yapmak zorunda kalmaz ancak görünen o ki bu dizi de reytinglerde elde ettiği düşüşten dolayı biterek, oyuncularının başka projeleri yönlenmesi gerekecektir. Siz neler düşünüyorsunuz?

Murat Kaplan / jodd.net

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Murat Kaplan

Eskişehir'de 1996 yılında dünyaya gelen Murat Kaplan, birçok internet sitesinde haber editörü olarak çalıştıktan sonra şimdilerde siyaset ve ekonomi alanlarında Jodd.net'te yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu