Magazin

Burcu Biricik ‘Boncuk’ karakteri ile Kırmızı Oda dizisinde

Kırmızı Oda dizisinin bu hafta yayınlanacak bölümünde Boncuk karakteri ile Burcu Biricik konuk olacak

Cuma günleri TV8’de yayınlanan kırmızı oda dizisi milyonlarca kişiyi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Binnur Kaya’nın baş rolünde olduğu kırmızı oda dizisi ile alakalı yeni gelişmeler var. Son birkaç bölümdür ünlü isimlerin de konuk oyuncu olarak yer aldığı diziye şimdi ise Burcu Biricik’in konuk olacağı bilgisi geldi.

MELİSA SÖNMEZ’DEN SONRA BURCU BİRİCİK

Geçtiğimiz hafta Melisa Sönmez’in konuk oyunculuk süresi dolduğundan diziye veda vetmişti. Ayla karakteri ile inanılmaz bir performans sergileyen Melisa Sönmez’den sonra Burcu Biricik’in gelecek olması dizi takipçilerini daha da meraklandırdı.

Dizinin yeni bölüm fragmanında Burcu Biricik’in görünmesinin ardından güzel oyuncu sosyal medya hesabından “Boncuk” karakteri ile dizide olacağını takipçileri ile paylaştı. Daha önceleri çeşitli programlarda farklı karakterleri oynamayı çok sevdiğini ve izleyiciyi şaşırtmaktan keyif aldığını belirtmişti. Bu defa ise kırmızı oda dizisinde Boncuk karakteri ile terapiye ihtiyacı olan bir hastayı canlandıracaktır.

Kırmızı oda boncuk ermişler gördüğünü iddia ediyor
Kırmızı oda boncuk ermişler gördüğünü iddia ediyor

Kısaca boncuk karakterinden bahsetmek gerekirse sürekli halisünasyon gören bir kişilik olduğunu, kendisini sürekli evliyaların, ermişlerin ziyaret ettiğini ve onlarla konuştuğunu sanan bir karakter olduğunu söyleyebiliriz. Tabii doktor hanımın Boncuk karakteri üzerinde nasıl bir yol izleyeceği, neler yapacağı da merak edilmiyor değil.

ZEYNEP KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu