Magazin

45 günde 21 kilo veren ünlü oyuncu: Çok mutluyum!

Fazla kiloları nedeniyle dizilerden teklif alamayan 26 yaşındaki Feyza Civelek, 1 buçuk ayda tam 21 kilo vererek herkesi şaşırttı.

Kahve aldıktan sonra magazinci arkadaşlarla sohbet etmeye başlayan Feyza Civelek 1 buçuk ayda tam 21 kilo verdiğini ve bu durumdan çok mutlu olduğunu belirtti.

Oyunculuk kariyeri Acemi Cadı dizisi ile başlayan Feyza Civelek daha sonraları Sihirli Annem, Kavak Yelleri, Adını Feriha Koydum, Güllerin Savaşı, Bir Umut Yeter gibi dizilerde de rol alarak milyonlara kendini sevdirdi.

Feyza Civelek nasıl kilo verdi?

Feyza Civelek kaç kilo verdi?
Feyza Civelek kaç kilo verdi sorusunu merak eden kullanıcılar genç oyuncunun 21 kilo verdiğini duyunca şaşkınlıklarını gizleyemiyor.

Kilolu haliyle de beğenilen güzel oyuncu 45 gün gibi bir sürede 21 kilodan kurtularak bambaşka biri haline dönüştü. Magazincilere tüp mide ameliyatı geçirmediğini, tamamen doğal yollarla ve spor yaparak zayıfladığını söyleyen 26 yaşındaki başarılı oyuncu istemek başarmanın yarısıdır diyerek takipçilerine de destek verdi.

Kilo verdikten sonra insanların ilk bakışta tanımadıklarını sonradan ikinci defa baktıklarında tanıyabildiklerini belirten Feyza Civelek bu durumdan oldukça memnun olduğunu belirtti.

Feyza Civelek’in zayıflamış hali

Feyza Civelek nasıL zayıfladı
Feyza Civelek nasıL zayıfladı

Kilolu haliyle pek fazla teklif almadığını belirten genç oyuncu 21 kilo verdikten sonra dizilerden ve filmlerden daha çok teklif almaya başladığını fakat ilerleyen zamanlarda rolü gereği kilo almak gerekirse bunu da seve seve yapacağını söyledi.

Fezya Civelek kaç yaşında?

1995 yılında dünyaya gelen genç oyuncunun en son paylaştığı resimleri ve videoları görmek için buraya (@feyzaacivelek) tıklayarak instagram sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Zeynep Kaplan / jodd.net

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu