Gündem

Dogex pro kayıt olma ve referans işlemleri kapatıldı

Binlerce kişinin bir haftası dogex pro nedir, nasıl çalışır, üye olmak veya üyelik iptal etme gibi seçenekleri var mı yok mu gibi soruların cevaplarını öğrenmekle geçti. Bu süre zarfında üye olanlar oldu, para kazandığını söyleyenler oldu, üyeliklerini silmek isteyenler de oldu. Bugün ise dogex pro kayıt olma ister referans olsun isterse olmasın kapatıldı.

Dogex pro nedir?

Daha önce sizler için dogex pro nedir başlıklı bir yazı hazırlayarak, ne olduğunu ve nasıl çalıştığını anlatmaya çalıştık. İnsanlar yorumlarını, düşüncelerini paylaştılar. Güvenli olmadığını söyleyenler oldu. Saadet zinciri olması nedeniyle kapanacağını söyleyenler oldu. Bu konuda dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Sistem ile ilgili pek de iyi şeyler söylenmiyor son 1-2 gündür.

Siteye girdiğinizde kayıtların geçici olarak kapatıldığı ifade ediliyor. Büyük ihtimalle güncelleme veya değişiklik yapıyorlardır. Bunun ne kadar süre devam edeceği belli değil ama geçen sefer yaşanan kapanmadan sonra tahminimce yarım saat içinde tekrardan kayıt olmayı açacaklarını tahmin ediyorum.

Dogex pro yorumları

Dogex pro ile alakalı insanların ne düşündüğünü okumak ve tongaya düşmemek için lütfen dogex pro yorum sayfamızdaki yorumları okuyup, düşüncelerinizi paylaşınız. İyi günler.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Salih Yıldız

Daha önce Kaynak Haber'de yaptığım editörlük sürecinde edindiğim tecrübeleri şimdilerde Jodd Haber'de aktarmaya çalışıyorum. Daha fazla bilgi ve haber için twitter hesabımızı takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu