Gündem

Leyla ile Mecnun yeni sezon bölümleri ile Exxen’de

Efsane absürt dizi Leyla ile Mecnun'un çekimleri 26 Haziran 2021'de başlıyor

TRT’nin efsane dizilerinden Leyla ile Mecnun, 2013 yılında final yaparak, ekranlara veda etmişti. Yıllar geçmiş olmasına rağmen Youtube üzerinden Leyla ile Mecnun’un eski bölümleri izlenmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda Acun Ilıcalı’nın kurduğu Exxen TV, eski yapımlara yönelerek izleyici kitlesini arttırmaya çalışıyor. Selana’nın ardından şimdi de Leyla ile Mecnun Exxen TV’de yayınlanacak. Eski kadrosu ile birlikte çekimlerine yeniden başlayacak olan dizinin haberini Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından paylaştı.

OYUNCU KADROSU DEĞİŞMEDİ

Yönetmen koltuğunda Onur Ünlü’nün oturacağı dizinin oyuncu kadrosu ile alakalı eski kadronun eksiksiz bir şekilde devam edeceği belirtildi.

Oyuncu kadrosunda Ali Atay, Ahmet Mümtaz Taylan, Osman Sonat, Cengiz Bozkurt, Serkan Keskin, Köksal Engür ve Ege Tanman gibi isimler yer alacak. Çekimleri ise 26 Haziran 2021’de başlayacaktır.

YAKUP KAPLAN, JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu