Gündem

Şenay Forbes boyu kaç cm? Şenay elif forbes kaç yaşında, kilosu

Camdaki Kız dizisinin TAKO karakterini canlandıran Hamza Yazıcı'nın güzel sevgilisi Şenay Forbes kimdir?

Hamza Yazıcı’nın yeni sevgilisi Şenay Forbes ile alakalı merak edilen konular araştırılmaya devam ederken sizler için Şenay Forbes’in doğum tarihi, yaşı, memleketi gibi detayları öğrendik. Hamza Yazıcı, Alaçatı’da sevgilisi ile tatil yaparken sosyal medyada kendisine iğrenç yorumlarda bulunanları instagram hesabından ifşa etti.

Sözüm ona yapılan paylaşımlarda Şenay Forbes’in Hamza Yazıcı’nın parası nedeniyle onunla birlikte olduğu iddia ediliyordu. Hamza Yazıcı böyle bir şey olmadığını, mutlu olduğunu söyleyerek bu mesajları paylaşanları ifşa etti. Bununla birlikte binlerce takipçisi olan Hamza Yazıcı’nın fanları da Şenay Forbes’i merak etmeye başladı.

Bu bilgilere ulaşmak kolay olmadı. Birçok internet sitesine girip çıktık fakat bir bilgi bulamadık. Son olarak Sosyal Türk adlı internet sitesinde Şenay Fobes’in 2 Ocak 2000 yılında doğduğu, New York’lu olduğu fakat Kaliforniya’da yaşadığı paylaşılmıştı. Bilgilerin doğruluğunu teyit edemedik. Şenay Forbes ile iletişime geçmeye çalıştık fakat bir dönüt alamadık henüz.

Şenay Forbes'in yaşı, boyu ve kilosu
Şenay Forbes via @senayforbes

Şenay Forbes’in Boyu ve Kilosu

Şenay Forbes’in boyu en çok merak edilen konular arasında. Boyunun 162 cm olduğu tahmin ediliyor. Kilosunun ise 57 kg. Güzelliği ile birçok kişinin dikkatini çekti. Daha fazla bilgi edinmek için şenay forbes kimdir başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu