Sosyal

Reymen öldü mü? Twitter’da çıkan reymen öldü haberleri doğru mu?

Sosyal medyadanın en ünlü isimlerinden biri olan  Reymen hakkında son zamanlarda çıkan haberlerden biri Reymen öldümü sorusunun cevabını yazımızın devamında görebileceksiniz. Bundan önçe bir kaç sosyal medya ünlüsü hakkında Twitter de gündemi getirilen öldümü haberleri genelde yalan çıkmaktadır.

Son olarak Enes Batur için öldü haberleri sosyal medyanın gündemine oturmuştu ama Enes Batur açıklama yapmıştır. Sizleri daha fazla merak da bırakmadan gelin hep beraber bakalım bakalım Reymen ölümü heberlerine.

Son zamanlarda sosyal medyada da sosyal medya ünlülerinin öldüğü haberlerine Reymen de dahil oldu en son Enes Batur hakkında atılan iddaa Enes Baturun yapmış olduğu açıklamalarla yalanlamıştır. Son olarakta Reymen hakkında öldü haberleri sosyal medyanın gündemine oturdu ve bir çok hayranı detaylı bilgi beklemektedir.

Twitter da geçtiğimiz saatlerde Reymenöldümü ve Allahrahmeteylesinreymen hastagleri le paylaşılan ve kısa sürede gündeme oturan Reymen öldümü haberi ne kadar doğrudur bilinmez ama gözlerim

Reymen’den gelecek olan açıklamadayken henüz bir açıklamam gelmemesi bizleri korkutmaktadır. Eğer böyle bir durum varsa yakınlarından bir açıklama bekliyorken böyle bir durum yoksa da Reymen’den hayranları açıklama beklemektedir.

REYMEN KİMDİR?

Gerçek ismi Yusuf Aktaş olan Reymen sosyal medyaya Vine ile başlamıştır ve burada çok hatrı sayılır bir kitleye ulaşan isim daha sonra Vine’nin kapanması sonucunda Youtube geçmiştir. En başında Youtube da istediği ilgiyi görmezken daha sonra yaptığı önemli içerikler ve videolar ile kendinden söz ettirmeyi başarmıştır.

Daha sonra Derdim Olsun şarkısını yapıp paylaşarak rekorlar kıran isim Youtube Türkiye de 260.000.000 dinlenme ile en çok dinlenen ikinci şarkı olmulştur. Daha sonra ününe ün katan Reymen geçtiğimiz aylarda Ela adlı tek parçalık single şarkısını paylaşmıştır ve 220.000.000 dinlenmeye ulaşmıştır. Hayranları kendisinden yeni şarkılar beklerken Twitter’da çıkan Reymen öldü haberi bütün hayranlarını üzüntü içinde bırakmıştır.

Sizlerin bu konu hakkında bilgileriniz varsa bu konu hakkında bildiklerinizi yada bu konu hakkında merak ettikleriniz varsa bu konu hakkında merak ettiklerinizi alt tarafta bulunan yorum kısmından paylaşarak bizlere ve diğer okurlar için dillendirebilirsiniz.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu