Gündem

Otomobil sitenin bahçesine düştü: 2 yaralı

Tekirdağ’da hareket halindeki bir otomobildeki sürücünün hakimiyetini kaybetmesi sonucu, aracın orada bulunan bir sitenin bahçesine düşmesi neticesinde anne ve kız hafif yaralarla kurtuldu. Yaklaşık 10 metre yüksekliğinde olan duvardan aşağıya uçan araçta pert olurken araçtakiler sağlam bir şekilde kurtuldular.

Otomobilde bulunan Eylem K. ve 3 yaşındaki kızı Zeynep K. sıkıştıkları araçtan çekici ve itfaiyenin yardımıyla kurtarıldı. Kazayla ilgili kasti bir işlemin olup olmadığı ile alakalı soruşturma başlatılırken yaralılar tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırıldı.

Binadaki sakinlerin polisi aramasıyla olay yerine intikal eden polis, itfaiye ve sağlık ekipleri gözlerine inanamadı. Yaralılar hastaneye kaldırıldıktan sonra vinç yardımıyla araç sitenin bahçesinden çıkarıldı. Olay Süleymanpaşa ilçesindeki hürriyet mahallesinde yaşandı.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Murat Kaplan

Eskişehir'de 1996 yılında dünyaya gelen Murat Kaplan, birçok internet sitesinde haber editörü olarak çalıştıktan sonra şimdilerde siyaset ve ekonomi alanlarında Jodd.net'te yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu