Gündem

Suriyeliler arasında kavga çıktı: 1 yaralı

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde bulunan İmam Bakır mahallesinde Suriye’li iki aile arasında kavga çıktı. Çıkan kavganın nedeni henüz bilinmezken çevreden alınan bilgilere göre iki ailenin Suriye’de ikamet ederek bir birlerine karşı husumetlerinin olduğu öğrenildi.

Çıkan kavgada bıçakla yaralanan Sahar K. isimli kadın olay yerine intikal eden sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapılarak Şanlıurfa Eyyübiye Araştırma ve Eğitim Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

1 Kadın Yaralandı

Olayla alakalı olarak polis soruşturma başlatarak kavgaya karışmış olan kişilerin kimliklerini tespit etmeye çalışıyor. Son yıllarda Şanlıurfa, Gaziantep, Hatay başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde bulunan Suriyeli vatandaşların bu tarz olaylara karışma sayısının arttığı ise gözler önünde olan bir gerçektir.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Murat Kaplan

Eskişehir'de 1996 yılında dünyaya gelen Murat Kaplan, birçok internet sitesinde haber editörü olarak çalıştıktan sonra şimdilerde siyaset ve ekonomi alanlarında Jodd.net'te yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu