EkonomiGündem

Berat Albayrak tepki çeken paylaşımları sildi

Türkiye’nin hazine ve maliye bakanı, cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı Berat Albayrak her gün düzenli olarak twitter üzerinden ülkenin ekonomik durumunu bazı rakamlarla paylaşmaktaydı. Türkiye’nin İdlib’de katıldığı operasyon nedeniyle gelen acı haberlerin üzerine berak albayrak bugün yine ekonomik veriler paylaşarak ülkenin iyi durumda olduğunu belirtti.

Binlerce kişi tarafından tepki toplayan bu paylaşımları Albayrak kısa sürede silmek zorunda kaldı. Suriye’nin İdlib şehrinde düşmanlar tarafından yapılan hava saldırılarında resmi rakamlara göre 33 türk askeri şehit olmuştu. Bugün milli savunma bakanlığı tarafından açıklanan son dakika verilerine göre 1 askerimiz daha şehit olarak toplam rakam 34’e yükseldi.

Böylesine acı bir günde ülke olarak kan ağlarken bakan albayrak ekonomimiz çok iyi minvalinde paylaşımlar yapınca twitter takipçileri tepki göstedi. Albayrak twitterda yaptığı bu hata nedeniyle aldığı tepkiler sonucunda mesajlarını silmek zorunda kaldı.

berat albayrak sehit haberleri ekonomi haber twitter
berat albayrak sehit haberleri ekonomi haber twitter
berat albayrak twitter sehit haberleri
berat albayrak twitter sehit haberleri
bakan albayrak tepki ceken twittleri sildi
bakan albayrak tepki ceken twittleri sildi
HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu