SağlıkYorum

KONJAC Çayı ile Zayıflama Yorumları

Konjac çayı, konja bitkisinden elde edilen içerisinde sodyum, glukomannan, şeker, lifler, vitamin a, vitamin b, demir, kalsiyumun yanı sıra doğal konja bitkisindeki yağ yakıcı özellikler bulunuyor. Bitkisel olduğu söylenen konjac çayı ile kilo vereceğiniz iddia edilmektedir.

Konjac bitkisel çayı nedir?

Bildiğimiz yapraklı çay gibi demlenip, sabahları ve akşamları yemeklerden önce içilmesi tavsiye ediliyor. Bir ilaç olmadığından dolayı eczanelerde reçete ile satılan ilaçlar gibi değildir. Emziren annelerin, hamile kadınların, şeker, kalp, böbrek yetmezliği olan kişilerin tansiyon veya kalp rahatsızlığı olan kimselerin bu bitkisel zayıflama çayını içmesi tavsiye edilmiyor.

Eğer koncaj çayı içeriğinde bulunan maddelerden birine karşı allerjiniz varsa kullanmamanız gerekmektedir. İnternette konjac çayı yorumları veya koncaj zayıflama kullananlar diye arattığınızda yüzlerce kullanıcı yorumları ile karşılaşacaksınızdır.

Konjac çayı kullananlar

Genelde online satılan bu ürüne instagram sayfalarından veya whatsapp gruplarından da ulaşmanız mümkündür. Bu ürünü eğer kullandıysanız sayfanın altındaki konjac zayıflama yorumları bölümünden düşüncelerinizi diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

Konjac çayının zararları nelerdir?

Google’da arama yaptığımızda karşımıza birkaç satış sitesi çıktı. Bu sitelerde belirtildiğine göre ürünün her hangi bilinen bir yan etkisi veya zararı bulunmamaktadır. Tabii yağ yakıcı ve metabolizmayı hızlandırıcı özelliğinden dolayı yan etkileri kesinlikle yoktur demek doğru değildir. Eğer kullanıp da beklenmedik bir sonuç ile karşılaşırsanız lütfen doktora gitmeyi ihmal etmeyiniz.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu