Spor

Buse Terim: Babamın kronik rahatsızlığı yok, durumu iyi

Fatih Terim’in kızı Buse Terim, sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile hem babasının durumu hakkında bilgiler verdi hem de koronavirüs salgınını ciddiye almayan kişilere mesaj vererek, dikkatli olunması gerektiğini söyledi.

Buse Terim, babasının durumunun gayet iyi olduğunu, bunda kronik bir rahatsızlığının olmamasının, sigara içmiyor olmasının süreçte durumunun iyi olmasında yardımcı olduğunu söyledi.

Evden çıkmayın!

Fatih Terim için mesaj gönderen, iyi dileklerde bulunan herkese teşekkür eden Buse Terim evden çıkılmaması gerektiğini söyledi. Bir şekilde ailenizden birine birşey olursa hiç bir şekilde, ne olursa olsun yanına gidemediğinizi, uzaktan bile göremediğinizi söyleyerek, sadece doktorların paylaştığı bilgilere göre neyin ne olduğunu öğreniyorsunuz dedi.

Türkiye’de enfekte olmuş kişi sayısı: 1529

Öte yandan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın dün paylaştığı verilere göre ülkemizde covid-19’dan enfekte olmuş kişi sayısının 1529, hayatını kaybeden kişi sayısının ise 37 olduğunu söylemişti.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu