Magazin

Müge Anlı’nın 50 kişilik dev ekibi işte çıkarıldı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni bölümleri bu hafta yayınlanmamış ve konuyla alakalı bir açıklama yapılmamıştı. Hayranları geçtiğimiz hafta Müge Anlı’nın corona virüs nedeniyle doktorlar için söylediği sözlerden dolayı yeni bölümlerinin yayınlanmadığını düşünmüştü.

Müge Anlı özür diledi

Geçtiğimiz hafta seyircisiz bir şekilde yayın yapan Müge Anlı’nın bu hafta yeni bölümleri yayınlanmadı. Her ne kadar Müge Anlı konuyla alakalı özür dilemiş olsa da bu sosyal medyada pek tatmin edici bulunmadı.

Bu hafta yeni bölüm yerine eski bölümleri yayınlanan müge anlı ile tatlı sert programı akıllara doktorlar hakkında söylediği sözden dolayı yayından kaldırıldığını getirmiş olsa da aslında gerekçesinin koronavirüs olduğu ortaya çıkmıştı.

Bugün yaşanan yeni bir gelişme ise Müge Anlı’nın programıyla alakalı depremlerin yaşandığını göstermektedir. Herkesin sıkıntılı olduğu, ekonomik sorunlar yaşadığı şu dönemde Müge Anlı’nın teknik ekibinden 50 kişi işten çıkarıldı.

Müge Anlı zor durumda olabilir

Bize öyle geliyor ki Müge Anlı’nın da bu konuda yapacak pek birşeyi yoktur çünkü bizim tanıdığımız Müge Anlı, ekibini yalnız bırakmaz, bu kadar kişinin işten çıkarılmasına razı olmazdı. Belki de herşey düzene oturduğunda, Müge Anlı bu konuyu yeniden gündeme getirerek 50 kişinin ve ailesinin mağduriyetini giderecektir.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu