Magazin

Çukur’un eski gelini Dilan Çiçek Deniz Amuda Kalktı

Çukur dizisinde Koçovalı’ların eski gelini Sena (Dilan Çiçek Deniz) tüm ülkenin evde kaldığı şu korona günlerinde instagramda bugün takipçileri ile yeni resimler paylaştı. Paylaştığı instagram gönderilerinde amuda kalkmış olan Dilan Çiçek Deniz, takipçilerinden tam not aldı.

Birçok ünlü gibi Dilan Çiçek Deniz de koronavirüs salgınından korunmak için evde kal çağrısına uyarak, şu günleri evde geçiriyor. Her gün düzenli olarak spor salonuna giderek günlük aktivitilerini yaptığını bildiğimiz güzel oyuncu karantina günlerinde spor yapmayı ihmal etmiyor.

Evde esneme hareketleri yaparken kapıdan destek alarak amuda kalkmış pozlarını instagramda yayınlayan güzel oyuncu, 3.2 milyondan fazla takipçisinin olduğu hesapta büyük beğeni aldı.

Dilan Çiçek Deniz Spor Yaparken

Dilan Çiçek Deniz amuda kalkmış spor yaparken
Dilan Çiçek Deniz amuda kalkmış spor yaparken

Güzel oyuncunun instagram hesabını henüz takip etmiyorsanız şuraya tıklayarak, ulaşabilirsiniz. Düzenli olarak içerikler paylaşarak takipçileri ile etkileşime devam etmektedir. Lütfen evde kalmaya devam ediniz.

Dilan Çiçek Deniz amuda kalkmış spor resimleri
Dilan Çiçek Deniz amuda kalkmış spor resimleri
HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Osman Yıldız

Kitap okumayan insanlar her şeyi bildiklerini zannedip, bilmediklerinin bile farkında olmayan insanlardır. Okuyup, öğrenip sonrasında da yaşamaya çalışmak.. İşte hayatın anlamı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu