Gündem

Son dakika.. İstanbul depremi vatandaşı korkuttu

AFAD’ın twitter hesabında İstanbul’da deprem meydana geldiği açıklandı. Birçok vatandaş sosyal medyada depremi hissettiklerini, çok korktuklarını söyledi. AFAD’ın 3.8 olarak paylaştığı depremin büyüklüğü ile alakalı Kandilli Rasathanesi 4.1 olarak revize etti.

AFAD: 3.8 OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Gece yarısı saat 02:56’da hissedilen deprem özellikle Arnavutköy tarafında oturan vatandaşlar tarafından hissedildi. Depremin derinliği 7.03 km olarak paylaşılırken çevre bölgelerde yaşayan vatandaşlarda depremi hissettiklerini twitterdan paylaştı.

istanbul deprem
istanbul deprem

Şu ana kadar bildirilmiş bir hasar / kayıp olmazken uzmanlar artçı sarsıntıların devam edebileceği konusunda uyarıda bulunuyor.

Karadeniz’de meydana gelen deprem İstanbul’un her iki yakasında da hissedildi. Sosyal medyada paylaşılan haberler doğrultusunda birçok vatandaşın sokağa çıktığı ve endişlendiği bilgisini aldık.

istanbul son dakika deprem
istanbul son dakika deprem

KANDİLLİ: 4.1 BÜYÜKLÜĞÜNDE

Kandilli Rasathanesi, olayın gece saat 3’e yakın bir saat merkez üssü Karadeniz olarak belirtti. Depremin 4.1 şiddettinde olduğunu belirten Kandilli derinliği ise 17.6 km olarak belirtti. Henüz bildirilen bir can/mal kaybı yoktur.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Murat Kaplan

Eskişehir'de 1996 yılında dünyaya gelen Murat Kaplan, birçok internet sitesinde haber editörü olarak çalıştıktan sonra şimdilerde siyaset ve ekonomi alanlarında Jodd.net'te yazmaktadır.

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  1. Allah hepimizi kazadan beladan korusun çünkü bu sene hiç normal bir sene değil. Hep kaza bela sorun sıkıntı ile geçiyor

  2. Bir yandan coronavirüs belası bir yandan deprem bir yandan başka felaketler. Ne oluyoruz ya? Gerçekten 2019’da kalmış olsaydık sanki daha iyi olacaktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu