Gündem

Avcılar’da İBB Tesisleri Metrobüs durağında korkunç kaza

İstanbul’da yoğun bir trafiğin olduğu saatte Avcılar’daki İBB tesisleri durağında 2 metrobüsün kafa kafaya çarptığı görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı. Büyükşehir Belediyesi konuyla alakalı yaptığı açıklamada şoförün baygınlık geçirmesi nedeniyle kazanın gerçekleştiğini ifade edildi.

Kaza sonrasında ölen kimse olmazken 4 kişinin yaralandığı bilgisi geldi. Çevredeki vatandaşların 112 ve 155’i aramasıyla birlikte olay yerine birçok ambulans sevk edildi. Yaralılara ilk müdahale olay yerinde yapılırken, sonrasında çevre hastanelere kaldırıldılar.

Kaza nedeniyle metrobüs seferleri çift yönlü olarak durdu, trafik oluştu. Akşam üzere 16:55’te gerçekleşen kazada her iki aracın şoförleri ile birlikte 2 vatandaş yaralandı.

Kazadan sonra yolcular metrobüs hattından sosyal mesafeyi hiçe  sayarak en yakın durağa giderek, farklı vastıları kullandılar.

Baygınlık geçirdiğinden dolayı meydana gelen kazada herkesin durumunun iyi olduğu İBB başkanlığınca kamuoyu ile paylaşıldı. Sonrasında olay yerinin temizlenmesi ile birlikte seferler yeniden aktif olarak başladı.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu