Ankara Kedisi olan Serenay Sarıkaya çok beğenildi

Koronavirüs salgını nedeniyle evlerine kapana ünlüler bu süreçte sosyal medyayı aktif olarak kullanmaya başladı. Bazı ünlüler can sıkıntısından olsa gerek başkalarına atıfta bulunarak gündem olmaya çalışırken bazıları da takipçileri ile sohbetler ederek zaman geçiriyorlar.

Cem Yılmaz ile birlikte olan Serenay Sarıkaya’da koronavirüs hastalığı nedeniyle evine kapanan ünlülerden biridir. Son olarak Cem Yılmaz ile birlikte okey partisinden bir kare paylaşan güzel oyuncu bugün instagram hesabından ankara kedisi filtresi kullanarak gözlerinin rengini değiştirdi.

Zaten Ankara’lı olan Sarıkaya paylaştığı bu fotoğraf nedeniyle yüz binlerce beğeni ve binlerce yorum aldı. Paylaştığı fotoğrafın açıklama kısmına ise “Ankara Kedisi” yazarak memleketine göndermede bulundu.

Serenay Sarıkaya Ankara Kedisi oldu
Serenay Sarıkaya Ankara Kedisi oldu

Serenay Sarıkaya’nın yaklaşık 3 aydır ünlü komedyen Cem Yılmaz ile birlikte aynı evde karantinada olduğu zaten biliniyor. Hatta geçtiğimiz hafta magazin dünyasına Cem Yılmaz’ın Serenay’a evlilik teklifi yapacağı da bomba gibi düşmüştü.

Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya evlenme teklifi
Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya evlenme teklifi

Bize bu noktadan sonra mutlu olmalarını dilemek düşer 🙂 Henüz bir gelişme olmamış olsa da karantina sonrasında bir düğün olabileceği konuşuluyor. Detaylar için fotoğrafa tıklayınız.

Google Haberler'de Jodd Haber'i Takip Et!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BENZER HABERLER

Kapalı