Sosyal

Aquaman 2 Oyuncuları arasında Amber Heard Olmayabilir!

2022 yılında yayınlanması beklenen Aquaman 2 filmi ile alakalı oyuncu kadrosunda değişiklik olabileceği iddia edildi. İlk filmi 2018 yılında yayınlanan Aquaman filmi çok beğenildiği için devamı da çekildi. Öyle ki sinema salonlarında yayınlandıktan çok kısa bir süre sonra hasılat rekorları kırarak 1.1 milyar dolarlık bir getirisi oldu.

Johnny Depp ile boşanan Amber Heard ile alakalı olarak ortaya atılan iddianın hapse girebiliyor olma ihtimalinden dolayı aquaman 2 oyuncuları arasından çıkarıldığıdır. Bu bilgi henüz Warner Bros. tarafından teyit edilmemiş olsa da bu yönde dedikodular yabancı medyada konuşuluyor.

SES KAYDI HER ŞEYİ DEĞİŞTİRDİ

Eski eşi Johnny Depp ile aralarında çıkan tartışmalardan dolayı kendisine eski eşine 50 milyon dolarlık bir dava açmıştı. İddiaya göre Amber Heard’a eski eşi Johnny Depp tarafından şiddet uygulanmıştı.

Fakat aradan geçen 3 yılın ardından ortaya çıkan bir ses kaydı şiddetin aslında Johnny Depp’e yapıldığı ve Amber Heard’ın mahkemeyi manüpüle ettiği gerekçesi ile 3 yıla kadar hapse mahkum edilmesi söz konusu.

amber heard 2020 aquaman filmi
amber heard 2020 aquaman filmi

CHANGE.ORG’da İMZA TOPLANIYOR

Bütün bunlar göz önüne alındığında Amber Heard aquaman 2 oyuncu kadrosu listesinden çıkarılabilir diye düşünülüyor. Dediğimiz gibi kesin bir bilgi olmasa da change.org üzeirnden başlatılan oyuncu kadrosunda çıkarılsın kampanyasına şimdiden yaklaşık 440 bin kişi destek vermiş durumda.

Siz de bu kampanyaya destek vermek isterseniz şuraya tıklayarak Change.org’a gidip oyunuzu kullanabilirsiniz.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu