Magazin

Elon Musk çocuğunun adını değiştirdi

Çılgın Adam Elon Musk Çocuğuna Değişik İsim Vermekte Israrcı

Elon Musk ile ünlü şarkıcı Grimes’in geçtiğimiz ay dünyaya gelen oğullarına verdikleri ad ABD başta olmak üzere dünya medyasında epey konuşulmuştu. Kimsenin anlam veremediği isim ile alakalı Elon Musk bir açıklama yapmazken sosyal medyada konuyla alakalı bazı tahminler yapıldı.

Daha önce de 6 defa baba olan çılgın projeleri ile gündemde olan Tesla’nın ve Space X’in sahibi Elon Musk 7. çocuğuna “X Æ A-12 Musk” ismini vermişti. ABD’nin Kaliforniya eyaletinde yaşayan Elon Musk’ın normalde Kaliforniya yasalarına göre alfabede olmayan karakterleri kullanarak çocuğuna bu ismi vermesi mümkün değildi.

Elon Musk eşi Grimes ile birlikte
Elon Musk eşi Grimes ile birlikte

ÇOCUĞUN ADI DEĞİŞTİ

Annesi Grimes tarafından sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya göre çocuklarına verdikleri “X Æ A-12″ ismindeki rakamla yazılan 12’yi çıkartarak roma rakamlarıyla 12 yazdıklarını ve yeni ismin “X Æ A-Xii” olduğunu açıkladı.

Elon Musk'ın Bebeğinin Adı Yine Değişti
Elon Musk’ın Bebeğinin Adı Yine Değişti

Elon Musk’ın Bebeğinin Adı Nedir?

Anlaşılan Elon Musk ve eşi Grimes bu isim hakkında epey iddialılar ve öyle de kalmaya devam edecektir. Okunuşu ve ismin anlamı ile alakalı detaylara elon musk’ın çocuğunun adı nedir başlıklı haberden ulaşabilirsiniz.

Elon Musk'ın çocuğunun adı nedir?
Elon Musk’ın çocuğunun adı nedir?
HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Osman Yıldız

Kitap okumayan insanlar her şeyi bildiklerini zannedip, bilmediklerinin bile farkında olmayan insanlardır. Okuyup, öğrenip sonrasında da yaşamaya çalışmak.. İşte hayatın anlamı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu