Gündem

QNB Finansbank artan şikayetleri görüp özür diledi

QNB Finansbank e-Dönüşüm reklamına artan şikayetler nedeniyle özür diledi

Geçtiğimiz gün QNB Finansbank’a ait reklam filmi yayınlandıktan sonra bugün Twitter’da @qnbfinansbanközürdile etiketi gündem oldu. Mali Müşavir ve muhasebecilerle birlikte onlara destek veren insanlar bu etiket ile QNB Finansbank’ın yapmış olduğu reklamı yayından kaldırmasını ve özür dilemesini istediler.

REKLAMI YAYINDAN KALDIRIYORUZ

Çok kısa sürede 50 bini aşkın tweet atılınca QNB Finansbank resmi twitter hesabı @qnbfinansbank üzerinden bir duyuru yayınlamak zorunda kaldı. Yapılan açıklamada söz konusu reklamla alakalı olarak hiç bir kasıt olmadığı fakat yanlış anlaşılması üzerine yayından kaldırıldığı belirtildi.

QNB Finansbank şikayetleri dinledi
QNB Finansbank şikayetleri dinledi

Yaptıkları reklamın kendilerine ait ücretsiz bir hizmeti duyurmak için ve art niyet olmaksızın reklamı hazırladıklarını söyleyen QNB Finansbank tepki çektiği nedeniyle reklamı yayından kaldırdıklarını ve kırdıkları herkesten özür dilediklerini beyan ettiler.

QNB Finansbank Muhasebeci ve Mali Müşavir Şikayetleri

TWİTTER’DA KONUŞULMAYA DEVAM EDİYOR

Twitter’da firmanın özür dilemesinin üzerine birçok kişi reklamların halen kaldırılmadığını ve yayınlanmaya devam ettiğini belirten yorumlarda bulundu. Paylaşılan yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu