Sosyal

Fulden Uras sağlık durumu ile alakalı açıklama yaptı

Fulden Uras'ın sağlık durumu ile alakalı instagram sayfasından hikaye paylaşıldı

Ramazan bayramının son günü meme kanseri nedeniyle acilen ameliyat olması gereken Fulden Uras, instagram üzerinden takipçileri ile bu durumu paylaşmış ve çok fazla ağrısının olduğunu, bu nedenle tüm takipçilerinden dua beklediğini söylemişti.

Bugün yine instagram hesabından hikaye paylaşan Fulden Uras, ameliyattan çıktığını fakat ağrılarının devam ettiğini söyledi. Doktorların mevcut ağrılar için normaldir dediğini fakat hepsinin geçeceğini, konuşacak gücü olmadığından dolayı video çekmediğini söyleyen ünlü şarkıcı herkese tekrardan teşekkür etti.

Fulden Uras Sağlık Durumu
Fulden Uras Sağlık Durumu

Fulden Uras’ın sağlık durumu

Öncelikle hepinizden Allah razı olsun, dualarınızı eksik etmediniz. Zor bir süreç, doktorlarımın normal dediği ağrılarım var. Çok rahatsız eden direnlerim (!) ama geçecek, hepsi bitecek Allah’ın izniyle. Konuşacak gücüm yok, anlayışınıza sığınıyorum. Güzel günler çok yakında hepimiz için. İyi ki varsınız tanıdığım, tanımadığım herpiniz sizleri çok seviyorum.

Fulden Uras, 26 Mayıs 2020’de ameliyata girmeden önce bu video ile takipçilerinden dua istemiş, ameliyat olacağını belirtmişti.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu