Galeri

Kemal Sunal Oyun Kapaklarında Olsaydı!

Yeşilçam’ın efsane ve unutulmayan isimlerinden, her filmini izlendiğinde yüzlerde tebessüm bırakmayı başaran, yıllar geçse de unutulmayacak olan Kemal Sunal’ı hiç günümüzde çıkmış popüler oyun kapaklarında hayal ettiniz mi? Sosyal medyada çok fazla dolaşan Kemal Sunal’ın oyun kapağı resimleri..

Oynadığı filmlerden kareler alınarak, mevcut oyunların formatına uygun bir şekilde montajlanan Kemal Sunal’ı Call of Duty’den GTA’ya, Mafia’dan NBA oyununa kadar birçok popüler oyunda görebilirsiniz. İşte bir birinden güzel o efsane oyun kapakları..

Daha fazla görüntüye ulaşmak için Donanım Haber’in forum bölümünü dilerseniz şuraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sitemizdeki tüm Kemal Sunal Haberleri için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Birçok forum ve internet sitesinde paylaşılan bu fotoğrafların kim  / kimler tarafından montajlandığı ise henüz bilinmiyor.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Osman Yıldız

Kitap okumayan insanlar her şeyi bildiklerini zannedip, bilmediklerinin bile farkında olmayan insanlardır. Okuyup, öğrenip sonrasında da yaşamaya çalışmak.. İşte hayatın anlamı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu