Ekonomi

Nikola Motor Hisseleri (NKLA) halka açıldı!

Nikola TIR hisse senetleri artacak mı? Yakın ve uzun vadede NKLA hisseleri borsada artar mı? Almak mantıklı mıdır?

2015 yılında kurulan Nikola Motor Company’nin hisseleri geçtiğimiz hafta borsada işlem görmeye başladı. Halka açıldıklarında $35.57 ile başlayan firman ilk haftasında %134.72 artış göstererek 42.92 dolarlık artışla $83.49’a ulaştı.

9 Haziran 2020’yi $73 ile kapatan NKLA için geleceğin bir başka TESLA firması olarak görülüyor. İnternet sitesi https://nikolamotor.com üzerinden daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Geliştirdikleri teknolojiler sayesinde Tesla araçlarının TIR versiyonlarını düşünebilirsiniz. Oldukça sağlam ve başarılı araçlar üreten firmanın destekçileri hakkında daha fazla bilgiye şuradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Nikola elektrikli arazi araçları nikola pickup hisseleri
Nikola elektrikli arazi araçları nikola pickup hisseleri

NKLA hakkındaki yorumlarım!

Şahsi düşünce! Henüz yeni olan firmayla ilgili olarak şimdilik hisse almanın pek mantıklı olmayacağını söyleyebiliriz. Önümüzdeki günlerde firmanın yapacağı açıklamalar ve atacağı adımlarla daha net bilgilere sahip olacağız. Kısa vadede eğer day trader yani günlük oyuncuysanız düşük fiyattan alıp yüksek fiyattan satabilirsiniz.

Görüşlerinizi yorum alanından paylaşabilirsiniz.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Recep Uysal

Harran Üniversitesi Biyoloji bölümünden mezun olduktan sonra birçok işsiz üniversiteli gibi ben de uzun yıllar KPSS ile uğraştım, iş ararken kendimi haber sitelerinde editör olarak buldum. Şimdilerde Jodd.net'te güncel sağlık ve diyet konuları hakkında bilgiler aktarmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu