Magazin

Mucize Doktor’ın Kıvılcım’ı Özge Özder diziden ayrılmamış!

Özge Özder, Mucize Doktor dizisinden ayrılmamış! Kendisi de üzgün olduğunu belirterek diziden çıkarıldığını söyledi

Mucize Doktor dizisinin kötü karakteri Kıvılcım’ı canlandıran başarılı oyuncu Özge Özder’in dizide rol almayacak haberlerinin çıkması üzerine takipçileri ünlü oyuncuyu soru yağmuruna tutarak neden ayrıldığını öğrenmek istedi. Twitter üzerinden bir açıklama yayınlayan Özge Özder kendi isteği ile diziden ayrılmadığını söyledi.

Ben de sizin kadar üzgünüm!

Yaptığı paylaşımda kendisine her mecradan ulaşmaya çalışan takipçilerine kendisine kızmamalarını ve alınan kararın kendisine ait olmadığını söyledi. İnternette paylaşılan haberlerde kullanılan “Özge Özder Mucize Doktor’dan ayrıldı” ibaresinin yanlış olduğunu ve kendisinin de bu konuda çok üzgün olduğunu belirtti.

Özge Özder, Mucize Doktor dizizinden ayrılma nedenini açıkladı
Özge Özder, Mucize Doktor dizizinden ayrılma nedenini açıkladı: Ben ayrılmadım!

42 yaşında olan Özge Özder daha önce umutsuz ev kadınları, dudaktan kalbe, haziran gecesi gibi dizilerde de rol almıştır. Twitter’da 32 bin takipçisi bulunan oyuncunun hayranları, diziden çıkarıldığını bildiklerini, henüz senaryoda rolü bitmemişken erken bir kararla diziden çıkarıldığını bildiklerini ifade eden yorumlarda bulundular.

Özge Özder hayranları, diziden ayrılma nedeni yorumları
Özge Özder hayranları, diziden ayrılma nedeni yorumları
HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Salih Yıldız

Daha önce Kaynak Haber'de yaptığım editörlük sürecinde edindiğim tecrübeleri şimdilerde Jodd Haber'de aktarmaya çalışıyorum. Daha fazla bilgi ve haber için twitter hesabımızı takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu