Yorum

Soğuk lipoliz jel almadan önce yorumları ve şikayetleri okuyun!

Bölgesel incelme kremi olarak da bilinen soğuk lipoliz jeli ile alakalı kullananlar tarafından paylaşılan kullanıcı yorumları ve soğuk lipoliz jel şikayetleri bu haberimizde..

Soğuk lipoliz jel, bölgesel incelme sağlayan bir ürün olup internetten alınan ürünlerde sahte olma ihtimali yüksek olan bir üründür. Orjinal cold lipolysis jel satışı yapan siteler olsa da birçok sitede cilde zarar veren, tahriş eden ürünler satılmaktadır. Bu konuda dikkatli olmanız gerekiyor.

Bölgesel incelme kremi kullananlar

Jodd Haber’de daha önce soğuk lipoliz jel ile alakalı ürün incelemesi yapmış, faydaları ve zararları ile birlikte nasıl kullanılması gerektiği ile alakalı detayları paylaşmıştık. Bu yazımızda selülit giderici krem olan soğuk lipoliz kremi kullananlar, ürün ile alakalı yorumları ve şikayetleri paylaşıyorlar.

Soğuk lipoliz jel yorumları

soğuk lipoliz jeli kullananlar
soğuk lipoliz jeli

Sizler de kafanıza takılan soruları sorabilir, kullandığınız ürünü markasıyla birlikte paylaşarak, memnun kalıp kalmadığınızı dile getirebilirsiniz. Burası bir yorum konusu olduğundan dolayı ürün hakkında daha fazla bilgi almak için soğuk lipoliz jeli zayıflatıyor mu bağlantısına tıklayınız.

Satış fiyatı 69 TL’den Başlıyor!

Bu arada ürünün internet satış fiyatı ile alakalı yaptığımız araştırmalara göre 69 TL ile 179 TL arasında değiştiğini gözlemledik. Siz satın aldıysanız kaça aldınız ve aldığınız ürünün markası, özellikleri nelerdir?

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  1. Eğer hassas bir cildiniz varsa kesinlikle kullanmayın. Kızarmış tavuk gibi kıpkırmızı olmanın yanında cildinizde bildiniz yanma hissi oluşuyor. Dikkatli olmanızı tavsiye ederim

  2. Kullanmayın canlarım hiç bir işe yaramıyor kullanmaya başladıktan 2 dakika sonra ateş tutmuşlar gibi yanmaya başlıyorsunuz. Dayanamadım, temizledim, yıkadım, krem sürdüm ancak 15-20 dakika boyunca yanma hissi devam etti. Olduğu gibi çöpe attım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu