Spor

Beşiktaş Başkanı: Daha iyi bir oyun olabilirdi!

Denizlispor'u 5-1 mağlup eden Beşiktaş'ın başkanı Ahmet Nur Çebi oynadıkları maçın iyi olmadığını, daha rahat bir oyun beklediklerini söyledi.

Denizlispor, misafir olduğu Vodafone Arena stadyumunda Beşiktaş’tan 5 gol yedi. Konuyla alakalı maç sonrası açıklama yapan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi iyi bir maç olmadığını, daha iyi bir oyun oynayabileceklerini ve çok kastıklarını söyledi.

Süper Lig’in 28. haftasında Beşiktaş-Denizlispor maçı 5-1 neticelendi. Maçın ardından taraftarlarına basın açıklaması yapan başkan Çebi daha iyisi olabilirdi dedi.

Her ne kadar kazanmış olsak da bu daha iyi bir oyun oynanmasına engel değildi diyen Başkan Çebi mevcut kadro ile rahat bir oyun beklediğini söyledi. Önümüzdeki sezonda yeni ve güçlü bir kadro ile sezona başlayacaklarını söyleyen Çebi ağırlıklı olarak yabancılara yer vereceklerini ifade etti.

90 dakika boyunca 6 golün atıldığı maçta ilk gol dakika 12’de Beşiktaş’lı oyuncu Burak Yılmaz’dan geldi. Maç boyunca atılan gollerin dakikaları:

12. dakika Burak Yılmaz (Beşiktaş)

52. dakika Estupinan (Denizlispor)

60. dakika Gökhan Gönül (Beşiktaş)

67. dakika N’Koudou (Beşiktaş)

75. dakika Ljajic (Beşiktaş)

78. dakika Diaby (Beşiktaş)

Beşiktaş Denizlispor maçı 5-1
Beşiktaş Denizlispor maçı 5-1

Editör: Salih Yıldız

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Salih Yıldız

Daha önce Kaynak Haber'de yaptığım editörlük sürecinde edindiğim tecrübeleri şimdilerde Jodd Haber'de aktarmaya çalışıyorum. Daha fazla bilgi ve haber için twitter hesabımızı takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu