Teknoloji

Whatsapp Plus apk uygulaması güvenli mi? Virüs uyarısı yorumları

Son zamanlarda artan Whatsapp plus apk yorumları içinde yer alan virüs uyarıları insanları tedirgin etti. Birçok kullanıcısı bulunan whatsapp plus apk güvenli midir sorusuna bu haberimizde cevap veriyoruz.

Jodd.net Teknoloji – Whatsapp plus apk uygulaması son zamanların en çok merak edilen android uygulamalarından biridir. Zaten Apple iPhone kullanıcılarının bu uygulamayı kullanma gibi bir şansları yok ancak android kullanıcılarının da çok dikkatli olması gerekiyor çünkü özellikle son zamanlarda artan whatsapp plus apk virüs yorumları insanları bu uygulamayı kullanmadan önce “güvenli midir” sorusunu sormaya mecbur bırakıyor.

Uygulamada virüs uyarısı alınıyor

Gerek mevcut Whatsapp uygulamasına getirdiği özellikler olsun gerekse görsel şıklık açısından oldukça esnek olan bu uygulama ile alakalı bazı kullanıcılar -ki sayıları artıyor- “PUP.Riskware.Wtaspin.GB” virüsü uyarısı aldıklarını ifade ediyor. Güvenli bir uygulama mıdır? Bu soruya cevap vermek oldukça güçtür fakat direkt olarak play.google.com üzerinden veya telefonunuzun Play Store uygulamasından indiremiyorsunuz.

Kişisel verileriniz tehlikede olabilir

whatsapp plus apk şikayetleri
whatsapp plus apk şikayetleri

O nedenle kişisel verilerinizin (fotoğraf, video, mesajlar, telefon numaraları, kredi kartı bilgileri vs..) başkaları tarafından kullanılması sizin için sorun değilse Whatsapp plus apk uygulaması indirip, deneyebilirsiniz. Ancak unutmayın ki programı indirdiğiniz ve kullanmaya başladığınız andan itibaren verileriniz güvende olmayacaktır.

Whatsapp plus apk yorumları

Her ne kadar android telefonlarda Play Protect özelliği ile uygulamalar taranıyor olsa da bu güvenlik duvarının aşılmayacağı anlamına gelmiyor. Aşağıda bazı kullanıcıların Whatsapp plus apk uygulaması ile alakalı paylaştıkları yorumları görebilirsiniz..

“Uzun zaman kullandım, memnun kalmıştım ancak artık sıkıldığımdan sildim, kullanmıyorum.”

“Beni engellemeselerdi iyiydi. Kullanıyordum ve gayet iyi bir programdı.”

“Arkaplanları, tasarımı istediğiniz gibi değiştiriyorsunuz. En güzel yanı da kendinizi gizleyerek, başkalarının sizi görmesini engelliyor olmanızdır.”

Whatsapp plus apk resmi bir uygulama değildir

Hatırlatma! Lütfen whatsapp plus apk uygulamasının Facebook veya Whatsapp resmi hesabı tarafından paylaşılmadığını unutmayınız. Facebook’un bu yönde bir uygulaması yoktur. SAyfanın altından whatsapp plus apk yorumları paylaşarak, fikirlerinizi dile getirebilirsiniz.

Editör: Salih Yıldız

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Salih Yıldız

Daha önce Kaynak Haber'de yaptığım editörlük sürecinde edindiğim tecrübeleri şimdilerde Jodd Haber'de aktarmaya çalışıyorum. Daha fazla bilgi ve haber için twitter hesabımızı takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu