Gündem

Lucifer dizisi 5. sezon ne zaman? İşte kesin tarih!

Netflix'in en popüler dizilerinden Lucifer'in 5. sezon bölümleri ile alakalı çıkış tarihi belli oldu. Yapılan açıklamaya göre Lucifer 5. sezon çok yakında izlenebiliyor olacak...

Jodd.net Diziler – Netflix’in en popüler dizilerden biri olan Lucifer ile alakalı birçok kullanıcı arama motorlarına lucifer 5. sezon ne zaman çıkacak benzeri sorular sorarak bir cevap bulmaya çalışıyorlar. Bugün Twitter’da da gündem olan #LuciferSeason5 etiketi sonrası Netflix çıkış tarihi hakkında detayları paylaştı.

Lucifer 5. sezon geliyor

Bugün Netflix hesaplarını açan Lucifer dizisi takipçileri “Lucifer 5. sezon 1. bölüm 21 Ağustos 2020’de” mesajıyla karşılaştı. Herkesi şaşırtan bu haber ayrıca sevindirdi de. 2018 yılına kadar Fox’ta yayınlanan dizi ilginç bir şekilde yayından kaldırıldı.

Bunun üzerine Netflix dizisi satın alarak 2019 yılında yayınladı. Bu sene de lucifer 5. sezon ne zaman çıkacak diye merak edenler için tarih paylaşıldı. 2020 yılında yayınlanacak olan 5. sezon bölümleri toplamda 16 bölümden oluşacaktır.

Lucifer 5. sezon bölüm 1 ne zaman çıkacak?
Lucifer 5. sezon bölüm 1 ne zaman çıkacak?

Dünya genelinde #LuciferSeason5 ile alakalı on binlerce paylaşım yapıldı. Yukarıda paylaştığımız görselde dizinin 21 Ağustos 2020’de yeni sezon bölümlerinin yayında olacağı ifade ediliyor. Daha fazla bilgi için türk netflix dizileri bağlantısına tıklayınız.

Bu bilgi kısa bir zaman sonra Netflix’ten kaldırılmış olsa da yayınlanacağı tarih ile alakalı bilgi verilmiş oldu.

Fatma dizisi şimdiden merak ediliyor!

Fatma dizisi oyuncuları ve konusu
Fatma dizisi oyuncuları ve konusu

Netflix Türkiye’de de oldukça kaliteli projeler bu sene izleyici ile buluşacaktır. Biraz aksiyon ve gerilim içerecek olan Fatma dizisi de Netflix Türkiye’nin şimdiden en çok merak edilen projelerinden biridir. Dilerseniz yukarıdaki görsele veya fatma dizisi oyuncuları bağlantısına tıklayarak, dizi ile alakalı detaylara ulaşabilirsiniz.

Editör: Zeynep Kaplan

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu