Sağlık

Nutrawell Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Nutrawell nedir? Bu haberimizde nutrawell slimpack kullananlar, ürün hakkında şikayetleri ve yorumları paylaşmaktadırlar. Çağımızda görülebilen ve önemli sorunlar arasında değerlendirilen fazla kilo sorunu için birbirinden farklı birçok çözüm yolu üretilmiştir.

Nutrawell slimpack nedir?

Nutrawell ilacı da bu çözüm yollarından biri olarak sunulmaktadır. Zayıflamak konusunda yardımcı ürünler sınıfına giren ürünleri imal eden bu firma aslında ilaç ismi değildir, ilacı ve çeşitli yan ürünlerini üreten firmanın adıdır.

Firma kalori oranları kısıtlanmış olan ürünlerin üretimini yapmaktadır. Nutrawell tarafından piyasaya sürülen ürünlerin satışı eczaneler tarafından yapılıyor. GMP olarak bilinen standartlara uygun olarak üretim yapılmaktadır.

Ayrıca ISO 22000 ve gıda güvenirliliği sunan helal gıda sertifikaları bulunmaktadır. Ürünler koruyucu maddeler ve gluten içermemektedir. Kısacası firma ürünleri için yüksek kalite standartlarının garantili olduğunu iddia etmektedir.

Nutrawell zayıflama ürünü slimpack

Nutrawell tarafından sunulan ana zayıflama ürünü Slimpack adıyla sunulmaktadır. Slımpack hakkında sorulan bazı sorular şunlardır;

Slimpack’i çocuklar da kullanabilir mi?

13 yaş ve daha büyük bireyler için gıda ürünü sınıfında değerlendirilir. Kilo sorunu olan çocuklar için uzman doktora başvurmalısınız

Nutrawell ürünü slimpack gebeler ve emzirme döneminde olanlar için uygun mu?

Belirtilen dönemlerde anne adayları ve anneler ekstra enerjiye gereksinim duyarlar. Bu nedenle kullanılması çeşitli problemlere neden olabilir.

Erkekler ve kadınların kullanım farlılıkları var mı?

Başlangıçta aynıdır ama sonrasında değişebilmektedir. Çünkü alınması gereken kalori ihtiyaçları değişebilmektedir. Devam için önerilen değerler değişebilmektedir.

Sağlıklı bir şekilde nasıl kilo verilir sorusunun cevabını merak ediyorsanız aşağıdaki görsele tıklayarak 1 ayda 8 kilo verme başlıklı haberimizi okuyabilirsiniz.

1 ayda 8 kilo verdiren diyet listesi
1 ayda 8 kilo diyeti

Nutrawell kullanıcı yorumları

Eğer siz de nutrawell slimpack zayıflama ürününü kullananlardan biriyseniz, sayfanın altında bulunan kullanıcı yorumları bölümünden görüşlerinizi dile getirebilirsiniz.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Recep Uysal

Harran Üniversitesi Biyoloji bölümünden mezun olduktan sonra birçok işsiz üniversiteli gibi ben de uzun yıllar KPSS ile uğraştım, iş ararken kendimi haber sitelerinde editör olarak buldum. Şimdilerde Jodd.net'te güncel sağlık ve diyet konuları hakkında bilgiler aktarmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu